O nas

Yakku Sushi

Witaj w naszej restauracji, w której oferujemy dania oparte o najwyższej jakości składniki, aby zapewnić Ci autentyczne azjatyckie doświadczenie smakowe.

Nasz wykwalifikowany zespół sushi masterów przygotowuje każde danie ze starannością i precyzją, aby zachować oryginalny, niepowtarzalny smak każdego dania. Używamy starannie wyselekcjonowanych ryb, mięs, warzyw aby zapewnić, że każde danie jest po prostu doskonałe.

Oferujemy szeroki wybór sushi, od tradycyjnych klasycznych pozycji , po wariacje i nowoczesne i kreatywne. W naszej karcie nie brakuje także innych kluczowych dań kuchnii azjatyckiej.  Każde danie serwujemy w estetyczny i kreatywny sposób aby stworzyć na talerzu prawdziwe dzieło sztuki kulinarnej.

BOX IMAGE 0

Składniki

Nasza filozofia kulinarna opiera się na wykorzystaniu tylko najlepszych składników, pochodzących ze sprawdzonych i zaufanych źródeł.

Każdy produkt, który trafia na nasze talerze, jest dokładnie sprawdzany pod kątem jakości, aby zapewnić naszym gościom najwyższą jakość.

Japońska whisky

Whisky japońska jest produkowana zgodnie z tradycją i wytwarzana z wyśmienitych japońskich składników m.in. ryżu, słodu jęczmiennego i japońskich ziaren pszenicy.

Japońskie destylarnie zazwyczaj mają wiele rodzajów destylatorów, a także wiele różnych beczek – po porto, sherry, czerwonym winie, burbonie – dzięki czemu japońska whisky ceniona jest za swoje wyjątkowe smaki i aromaty, które charakteryzuje lekkość, subtelność i delikatność. Ma historyczne powiązania ze szkocką whisky, a niektóre butelki mogą być tak torfowe i ziemiste i jak single malt.

Nasza restauracja to idealne miejsce, aby doświadczyć najlepszej japońskiej whisky i porównać je z szerzej znanymi smakami szkockiej, irlandzkiej czy amerykańskiej.”

 

BOX IMAGE 2

Atmosfera

W naszej restauracji sushi znajdziesz ciepłe i przytulne wnętrze, które od razu wprowadzi Cię w przyjemny nastrój.

Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o tym, aby każdy nasz gość czuł się jak w domu i miał możliwość odprężenia się w przyjaznej i relaksującej atmosferze.

Wystrój wnętrza w połączeniu z aromatem świeżych składników i smakiem naszych potraw sprawia, że nasza restauracja sushi jest idealnym miejscem na wieczór w miłym towarzystwie lub rodzinny obiad.